اضافه سامسونگ موفقیت دستگاه برنامه

اضافه: سامسونگ موفقیت دستگاه برنامه سامسونگ آیفون 8 گلکسی بازار میلیون برنامه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات افشاگری روزنامه عربستانی راجع به لژیونر شدن ۹ بازیکن سعودی

روزنامه مشهور عربستانی راجع به انتقال‌های یک شبه بازیکنان این کشور به فوتبال اسپانیا دست به افشاگری زد. 

افشاگری روزنامه عربستانی راجع به لژیونر شدن ۹ بازیکن سعودی

افشاگری روزنامه عربستانی راجع به لژیونر شدن ۹ بازیکن سعودی

عبارات مهم : بازیکن

روزنامه مشهور عربستانی راجع به انتقال های یک شبه بازیکنان این کشور به فوتبال اسپانیا دست به افشاگری زد.

به گزارش ایسنا و به نقل از الریاض، ورزش عربستان و به خاص فوتبال در هفته های اخیر تغییرات زیادی به خود دیده هست. بعد از حضور در جام جهانی و اجازه دادن به حضور زنان در ورزشگاه این بار نوبت لژیونر شدن بازیکنان سعودی در لالیگا رسید و یک شبه ۹ بازیکن عربستانی به عضویت در تیم های اسپانیایی در آمدند که این خبری شوک آور جهت رسانه های محلی و جهانی بود.

افشاگری روزنامه عربستانی راجع به لژیونر شدن ۹ بازیکن سعودی

روزنامه الریاض عربستان در گزارشی در این باره تاکید کرد که این ۹ بازیکن به تیم های اسپانیایی پیشنهاد شده است اند و این گونه نبوده که آنها مورد توجه این کلوب ها واقع شوند، بلکه این بازیکنان در سال جام جهانی تنها جهت آشنا شدن با فوتبال مدرن اروپا راهی لیگ اسپانیا شده است اند.

روزنامه الریاض عربستان نوشت: کلوب های اروپایی استعدادهای جوان را از فوتبال آسیا شکار می کنند. چطور ممکن است که آنها سراغ بازیکنی ۲۶ ساله باشند؟ بازیکنان عربستانی اگر می خواهند در لیگ های معتبر اروپایی بازی کنند باید ابتدا در لیگ های سطح پایین تری مثل لیگ بلژیک و یا سوئیس به میدان بروند بعد از آن راهی لیگ های بزرگ اروپا شوند.

روزنامه مشهور عربستانی راجع به انتقال‌های یک شبه بازیکنان این کشور به فوتبال اسپانیا دست به افشاگری زد. 

در ادامه این گزارش آمده است: آیا با این بازیکنان تنها قرارداد شش ماه و تا آخر فصل امضا شده است است؟ بسیار بعید است که به این بازیکن وقت بازی داده شود. آنها رفته اند تا تنها با محیط جدیدی آشنا شوند و نباید صفت لژیونر را جهت آنها به کار برد.

به گزارش ایسنا، انتقال این بازیکنان به فوتبال اسپانیا بعد از توافق فدراسیون فوتبال عربستان با اسپانیا صورت گرفته و این بازیکنان جهت حضور در تیم های اسپانیایی نه تنها مبالغی نمی گیرند ، بلکه پول هم پرداخت کنند.

واژه های کلیدی: بازیکن | فوتبال | اسپانیا | اسپانیا | روزنامه | عربستان | بازیکنان | عربستانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz