اضافه سامسونگ موفقیت دستگاه برنامه

اضافه: سامسونگ موفقیت دستگاه برنامه سامسونگ آیفون 8 گلکسی بازار میلیون برنامه

گت بلاگز وب‌گردی عرضه سریع هنگام گلکسی نوت ۸ در پی فروش کند اس ۸

یکی از کسانی که پیش از عرضه محصولات تازه به اطلاعات مربوط به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کند، اعلام کرده است که گلکسی نوت ۸ آخرهای ماه آگوست عرضه خواهد شد.

عرضه سریع هنگام گلکسی نوت ۸ در پی فروش کند اس ۸

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از دیجی رو، گوشی گلکسی اس 8 موفقیت بزرگی جهت سامسونگ بود، زبان طراحی تازه رادیکال این شرکت بازخوردهای مثبتی از سوی مصرف‌کنندگان دریافت کرد. ولی به نظر می‌رسد فروش گلکسی اس 8 آن‌طور که پیش‌بینی می‌شد پیش نمی‌رود. طبق گزارش‌های رسیده از کره، فروش گلکسی اس 8 با سرعت بیشتری نسبت به گلکسی اس 7 در همان بازه زمانی در حال کم کردن هست. امسال از پرچم‌دارسامسونگ تنها 9.8 میلیون دستگاه میلیون دستگاه به فروش رفته است درحالی‌که در سال گذشته در همین بازه زمانی 12 میلیون دستگاه گلکسی اس 7 به فروش رسیده بود.
به همین علت این شرکت در استراتژی عرضه گلکسی نوت 8 تغییراتی ایجاد خواهد کرد. گلکسی نوت 8 که طبق برنامه‌ریزی‌ها صورت گرفته پیش‌ازاین اوایل سپتامبر عرضه می‌شد ولی به‌تازگی ایوان بلاس، یکی از کسانی که پیش از عرضه محصولات جدید به اطلاعات مربوط به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کند، اعلام کرده است که گلکسی نوت 8 آخرهای ماه آگوست عرضه خواهد شد.

عبارات مهم : سامسونگ – موفقیت
دلیل این اتفاق به‌جز کم کردن فروش گلکسی اس 8 این است که در ماه سپتامبرآیفون‌های تازه معرفی می‌شوند و طبق پیش‌بینی‌ها امسال آیفونی متفاوت از دیگر آیفون‌ها عرضه خواهد شد. به‌عبارت‌ دیگر ممکن است تحت تأثیر رونمایی ازآیفون‌ها، گلکسی نوت های سامسونگ به حاشیه بروند بنابراین سامسونگ تلاش خواهد کرد فبلت بعدی خود را پیش از وقت برنامه‌ریزی‌شده عرضه کند.
اما درهرصورت تجربه نشان داده این اقدام اثربخش نخواهد بود. شاید به یاد داشته باشید که شرکت ال‌جی نیز در وقت عرضه پرچم‌دار امسال خود یعنی جی 6 آن را پیش از گلکسی اس 8 وارد بازار کرد و توانست در ابتدا توجهات زیادی را نیز جلب کند ولی حال که به اوضاع این گوشی نگاه می‌کنیم می‌بینیم حتی با کم کردن قیمت هم فروش خوبی را تجربه نمی‌کند.
بااین‌حال، سامسونگ ممکن است این مانور را با موفقیت انجام دهد. اگر گزارش‌های درز کرده از عرضه جهانی آیفون 8 در ماه نوامبر به حقیقت بپیوندد، سامسونگ می‌تواند به مدت 2 ماه بدون وجود چالش بزرگی (حداقل شرکت اپل) در بازار حضور فعال داشته باشد.
همچنین به نظر می‌رسد سامسونگ در تلاش جهت ساخت نسخه آزمایشی گلکسی نوت 8 پیش از آگوست هست. اگر این عنوان حقیقت داشته باشد و سامسونگ نیز موفق به این کار شود ما شاهد این گوشی در مناسبت IFA امسال خواهیم بود که باعث خواهد شد توجه مخاطبان بیشتری به آن جلب شود، چیزی که جهت موفقیت پرچم‌دار تازه سامسونگ حیاتی هست. مخاطبان قطعاً به مقایسه گلکسی نوت تازه و گلکسی اس 8 پلاس می‌پردازند. باید دید این دو مدل تا چه میزان به هم شباهت دارند.

منبع:جام جم

عرضه سریع هنگام گلکسی نوت ۸ در پی فروش کند اس ۸

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سامسونگ | موفقیت | دستگاه | برنامه | سامسونگ | آیفون 8 | گلکسی | بازار | میلیون | برنامه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz